Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!

Zapewne nie trafiłeś tutaj przypadkiem niemniej jednak dziękujemy za poświęcony czas i zainteresowanie naszą ofertą.

Nasza Firma została założona w 2007 roku - data ta nie jest jednak wyznacznikiem naszego doświadczenia.
Informatyką zajmowaliśmy się dużo dużo wcześniej realizując przeróżne projekty. Łącząc umiejętności programowania z pozostałymi działami odpowiedzialnymi za grafikę 2d, 3d, fotografie oraz animacje możemy zaoferować kompleksową tzw "szytą na miarę" obsługę w zakresie informatycznym.

Nasze strony i systemy tworzymy samodzielnie - nie kupujemy szablonów graficznych, nie korzystamy z gotowych systemów (np. cms). Wszystko realizujemy sami dzięki czemu mamy nad naszymi pracami pełną kontrolę jakości, a klienci zyskują w pełni autorski system wspierany przez naszych specjalistów. Rozwiązania takie nie należą do najtańszych jednak sprawdzają się w sytuacjach gdzie firma działa w specyficzny sposób, gdzie rozwiązanie trzeba dopasować do oczekiwań i potrzeb firmy, strona na pewno nie będzie wyglądała identycznie jak strony konkurencji, gdzie potrzebna jest gwarancja i pomoc techniczna. Podejmują współpracę z nami możesz być pewny solidnie wykonanej pracy oraz supportu.


Planujemy się zawsze rozwijać dlatego też śledzimy zmiany, które zachodzą w świecie internetowych aplikacji i dopasowujemy nasze systemy do aktualnych standardów. Wyróżnia nas pomysłowość i zdolność do rozwiązywania przeróżnych sytuacji. Jeśli potrzebujesz usprawnic pracę w swojej firmie - zapoznaj się z systemami CRM. Jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad swoją stroną internetowa - zapoznaj się z systemami CMS.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu.


Chcesz porozmawiać bezpośrednio z naszym specjalistą?

Darek Zacharczuk - specjalista d/s systemów internetowych
tel. 794 304 003
e-mail: darek[AT]illuminacja.pl

 

illuminacja.pl © 2008 - 2011